BGP

ürün

LC/SC/FC/ST/MU/E2000/MTRJ Tek Modlu Dubleks 9/125 OS1/OS2 Optik Yama Kablosu

Kısa Açıklama:

Hammaddeler: Corning veya YOFC elyafı, Us kevlar

uzunluk: Özelleştirilmiş Uzunluk

Kablo Çapı: 1,6 mm, 1,8 mm, 2,0 mm, 3,0 mm

Kablo Renkleri: Sarı veya Özelleştirilmiş

Kullanım Ömrü: 20 Yıl

ADEDI: 1 ADET

Teslim Süresi: 3 gün

Menşei: Çin


Ürün ayrıntısı

Ürün etiketleri

Ürün Açıklaması

Tek Modlu Yama Kabloları, çok küçük çaplı bir nüveye sahiptir ve bu, yalnızca bir ışık modunun geçmesine izin verir. Bunun bir sonucu olarak, nüveden aşağıya doğru hareket eden ışığın neden olduğu yansımaların sayısı önemli ölçüde azalır. Bu da zayıflamayı azaltır ve sinyalin hem daha hızlı hem de daha uzağa gitmesini sağlar. Yardımcı olursa, çok ince bir hortumdan akan su açısından düşünün, daha fazla sıkıştırılacak, büyük hortumdan ziyade küçük hortumdan daha hızlı ve daha uzağa gidecektir.

Tek Modlu dupleks OS1/OS2 9/125μm fiber optik patch kablolar, birçok farklı uzunluk, kılıf malzemesi, cila ve kablo çapı seçeneğine sahiptir. Yüksek kaliteli Tek Modlu fiber optik ve seramik konektörlerle üretilmiştir ve fiber kablolama altyapısı için üstün performans sağlamak için ekleme ve geri dönüş kaybı için sıkı bir şekilde test edilmiştir. Ayrıca veri merkezlerinde, kurumsal ağlarda, telekom odasında, sunucu çiftliklerinde, bulut depolama ağlarında ve fiber patch kabloların gerekli olduğu her yerde yüksek yoğunluklu kablolamanız için daha fazla alan tasarrufu sağlayabilir.

Bu 9/125μm OS1/OS2 tek modlu fiber optik kablo, 1G/10G/40G/100G/400G Ethernet bağlantılarını bağlamak için idealdir. 1310nm'de 10km'ye kadar veya 1550nm'de 40km'ye kadar veri taşıyabilir.

Ürün özellikleri

Fiber Modu OS1/OS2 9/125μm dalga boyu 1310/1550nm
Ekleme Kaybı ≤0.3dB Geri dönüş kaybı UPC≥50dB; APC≥60dB
Min. Bükme Yarıçapı (Fiber Çekirdek) 10 mm Min. Bükme Yarıçapı (Fiber Kablo) 10D/5D (Dinamik/Statik)
1310 nm'de zayıflama 0,36 dB/km 1550 nm'de zayıflama 0,22 dB/km
Elyaf Sayısı dubleks Kablo Çapı 1,6 mm, 1,8 mm, 2,0 mm, 3,0 mm
Kablo Kılıfı LSZH, PVC (OFNR), Plenum (OFNP) Polarite A(Tx)'den B(Rx)'e
Çalışma sıcaklığı -20~70°C Depolama sıcaklığı -40~80°C

LC/UPC-LC/UPC Tek Modlu Dubleks

LC to LC Single Mode Duplex-1
LC to LC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-SC/UPC Tek Modlu Dubleks

LC to SC Single Mode Duplex-1
LC to SC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-FC/UPC Tek Modlu Dubleks

LC to FC Single Mode Duplex-1
LC to FC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-ST/UPC Tek Modlu Dubleks

LC UPC to ST UPC Single Mode Duplex-1
LC UPC to ST UPC Single Mode Duplex-2

FC/UPC-ST/UPC Tek Modlu Dubleks

FC UPC-ST UPC Single Mode Duplex
FC UPC-ST UPC Single Mode Duplex-2

SC/UPC-SC/UPC Tek Modlu Dubleks

SC UPC-SC UPC Single Mode Duplex-1
SC UPC-SC UPC Single Mode Duplex-2

LC/APC-SC/APC Tek Modlu Dubleks

LC APC to SC APC Single Mode Duplex-1
LC APC to SC APC Single Mode Duplex-2

LC/APC-LC/APC Tek Modlu Dubleks

LC APC Single Mode Duplex-1
LC APC Single Mode Duplex-2

SC/APC-ST/UPC Tek Modlu Dubleks

SC APC to ST Single Mode Duplex-1
SC APC to ST Single Mode Duplex-2

SC/UPC-ST/UPC Tek Modlu Dubleks

SC to ST Single Mode Duplex-1
SC to ST Single Mode Duplex-2

Özelleştirilmiş LC/SC/ST/FC APC Dubleks Tek Modlu OS1/OS2 9/125 Fiber Optik Yama Kablosu

LC APC to FC APC Single Mode Fiber Cable-2
LC APC to SC APC Single Mode Fiber Cable-1

Özelleştirilmiş LC/SC/ST/FC UPC Dubleks Tek Modlu OS1/OS2 9/125 Fiber Optik Yama Kablosu

FC UPC ST UPC Single Mode Connector-1
FC UPC ST UPC Single Mode Connector-2

Özelleştirilmiş Konnektör Tipi: LC/SC/FC/ST/E2000

Customized Connector Type

Endüstri Standardı Fiber Optik Kablo

Fiber optik kablo, yüksek hızlı kablolama ağları için EIA/TIA 604-2'yi karşılayan endüstri standardı yanıcılık dereceli PVC kılıfa ve dubleks fiber konektöre sahiptir.

Industry Standard Fiber Optic Cable

Gelişmiş B Sınıfı LC Veri Merkezi Premium Yama Kablosu

Ultra ekleme kaybı | Korniş lifi | Azaltılmış bükülme hassasiyeti | IEC, EIA/TIA uyumlu

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable

Premium Rastgele Çiftleşme IL Performansı
B sınıfı kabloları birbiriyle çapraz eşleştiren IL, diğer dereceli konektörlerden daha kararlıdır ve bir ana jumper ile test edilen IL'ye yakındır.

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable-2

Corning Büküm Duyarsız Elyaf
Geleneksel fiber kablolardan önemli ölçüde daha az sinyal kaybıyla dar kıvrımlara ve zorlu kablolama yollarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable-3

Akıllı ve Güvenilir - Bükülebilir Fiber Optik

Bükülmeye karşı duyarsız fiber optik kablo, yüksek hızlı kablolama ağları için EIA/TIA 604-2'yi karşılayan endüstri standardı yanıcılık dereceli PVC kılıfa ve dubleks fiber konektöre sahiptir.

Bendable Optical Fiber
G.657.A1 Bend Insensitive Fiber

G.657.A1 Bükülmeye Duyarsız Fiber

BIF Kablosu, performanstan ödün vermeden zımbalanabilir ve köşelerden bükülebilir.

10mm Minimum Bend Radius

10 mm Minimum Bükülme Yarıçapı

Bükme performansı, daha küçük muhafazalar sağlayarak kanal kullanımını iyileştirir.

Zirconia Ceramic Ferrule

Zirkonya Seramik Yüksük

Optimum IL ve RL, ağ güvenliğinizi koruyarak kararlı sinyal iletimi sağlar.

LC konektörleri

LC connectors

Bu konektörler, küçük boyutları nedeniyle yüksek yoğunluklu uygulamalarda kullanım için idealdir ve çekmez bir tasarıma sahiptir. 1.25 mm zirkonya halkalı hem tek yönlü hem de çift yönlü versiyonları mevcuttur. Ek olarak, LC konektörleri, raf moumu içinde stabilite sağlamak için özel bir mandal mekanizmasından da yararlanır.

SC konektörleri: 

SC connectors

SC Konnektörleri, 2.5 mm önceden yarıçaplı zirkonya halkalı optik olmayan bağlantı kesme konektörleridir. Bas-çek tasarımları sayesinde kabloların raf veya duvar montajlarına hızlı bir şekilde bağlanması için idealdirler. Çift yönlü bağlantılara izin vermek için yeniden kullanılabilir bir çift yönlü tutma klipsi ile tek yönlü ve çift yönlü olarak mevcuttur.

FC konektörleri: 

FC connectors

Dayanıklı dişli bağlantıya sahiptirler ve telekom uygulamalarında kullanım için en uygun olanlardır ve optik olmayan bağlantı kesmeden yararlanırlar.

ST konektörleri: 

ST connectors

ST konektörler veya Düz Uçlu konektörler, 2,5 mm yüksüklü yarı benzersiz bir bayonet bağlantısından yararlanır. ST'ler, güvenilirlikleri ve dayanıklılıkları nedeniyle saha kurulumu için harika fiber optik konektörlerdir. Hem tek yönlü hem de çift yönlü olarak mevcutturlar

Performans testi

Performance Test

Üretim Resimleri

Production Pictures

Fabrika Resimleri

Factory Real Pictures

  • Öncesi:
  • Sonraki:

  • Mesajınızı buraya yazın ve bize gönderin